Eskişehir Klima olarak Eskişehir ve ilçelerinde soğutma servisi olarak hizmet vermekteyiz. Soğutmacı ustası olarak verdiğimiz hizmetler en ufak işletmelerden tutun, endüstriyel anlamda soğutucuları olan büyük fabrikalara kadar tüm alanlarda hizmetinizdedir. Eskişehir soğutma klima iklimlendirme sistemleri olarak biz teknik personellerimiz ve mobil servis araçlarımız ile Eskişehir ve ilçelerinde soğutma ihtiyacınızı karşılamak için çalışmaktayız.

Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları ise;

Endüstriyer soğutma sistemleri servis bakım ve gaz şarjı hizmetleri olup,

Chiller soğutucularının tamir ve bakım ile özel servislik hizmetleri,

Soğuk hava odası kurulumu ve soğutucu tamir bakım hizmetleri,

Hava ve su soğutmalı grupların tamir bakım ve hizmetleri dir.

Ticari dolapların soğutucularının tamir bakım ve gaz şarjları ile hizmetinizdeyiz. Bunlar şu şekildedir;

Kasap dolapları ve et reyonları soğutucuları tamir ve bakım hizmetleri,

Pastane dolapları tamir bakım hizmetleri,

Sütlük ve şarküteri dolapları tamir bakım hizmetleri,

Klima santralleri ve klima montaj demontaj hizmetleri,

Süt soğutma tankları tamir ve bakım hizmetleri gibi alanlarda hizmetinizdeyiz.

Eskişehir klima soğutma servisi olarak tüm alanlarda soğutucuların tamir ve bakımı ile soğutma gruplarının özel servisliği olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Firmamıza aşağıdaki ustamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Mustafa Usta: 05462054649

Sohbete katılın

6 yorum

  1. Merhaba çalıştığımız iş yerinde klimanın sökülüp arka bölmede yer alan bir odaya takılması gerekecek. Bu iş için ne kadar hizmet bedeli alırsınız bilgilendirirseniz sevinirim.

    1. Serkan bey iletişim numaramızdan ulaşarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Keşif için ustalarımız gelerek gerekli ölçümleri yapıp sonrasında size fiyat bilgisi vereceklerdir.

  2. Organizede fabrikamızın yemekhane bölümüne 25 m2 lik ek bir soğutma odası kurdurmayı düşünüyoruz. Konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

    1. Oktay bey ustalarımız soğutma odası kurulacak olan alanı inceledikten sonra kullanılacak olan soğutucunun hesaplamasını yaparak sizlere bir fiyat teklifi sunacaklardır. İletişim numaranızı belirtmeniz halinde yada usta telefonumuzdan ulaşmanız halinde irtibata geçilip gerekli bilgi tarafınıza sağlanacaktır.

  3. Merhaba eskişehir’de soğutmacı ararken sitenize rastladım. Bizim akarbaşında bir kasap dükkanımız var biz burayı yeni devraldık. Yeni dolaplar fakat tamir ve bakımı için bir yer ile anlaşmak istiyoruz. birde bir dolabımızda soğutma tam sağlanmıyor ona bakılması gerekecek. Bu konularda bize yardımcı olurmusunuz cevabınızı bekliyorum teşekkürler..

    1. Eskişehir Soğutmaeskişehir soğutma olarak Eskişehir’de tüm semt ve mahallelere servis araçlarımız ile ulaşarak hizmet vermekteyiz. Akarbaşı mahallesi de bu hizmet verdiğimiz alanlar arasında yer almaktadır. Soğutucularınızın tamir bakım ve ayarları için bizi iletişim numaralarımızdan arayarak hizmet alabilirsiniz. Ustalarımız talepleriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sağlayacaklardır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir